Gladiator X Comp H/T ASII - LT265/75R16 (32") 123S Highway Terrain | 1802356763
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
GLADIATOR
SKU:SKU: 1802356763
25 en existencias
Cantidad
  • Brand: Gladiator
  • Model: X Comp H/T Asii
  • Size: LT265/75R16
  • Manufacturer Item Number: 1802356763
  • UPC: 844402074609
  • Tire Type: Highway Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 123S
  • Load Capacity (Single): 3415 lbs
  • Overall Diameter: 31.65"
  • Overall Width: 10.5"
  • Rim Diameter: 16 in