NITTO Terra Grappler G3 - LT245/75R17 All-Terrain Tire | 224010
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
NITTO
SKU:SKU: 224010
787 en existencias
Cantidad
  • Brand: NITTO
  • Model: Terra Grappler G3
  • Size: LT245/75R17
  • Manufacturer Item Number: 224010
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10-Ply)
  • Service Description: 121S
  • Load Capacity (Single): 3195 lbs
  • Overall Diameter: 31.5"
  • Overall Width: 9.5"
  • Rim Diameter: 17 in