NITTO Terra Grappler G3 - LT265/65R17 All-Terrain Tire | 223870
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
NITTO
SKU:SKU: 223870
197 en existencias
Cantidad
  • Brand: NITTO
  • Model: Terra Grappler G3
  • Size: LT265/65R17
  • Manufacturer Item Number: 223870
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10-Ply)
  • Service Description: 120S
  • Load Capacity (Single): 3085 lbs
  • Overall Diameter: 30.55"
  • Overall Width: 10.5"
  • Rim Diameter: 17 in