Predator New Mutant X-AT - LT295/65R20 (35") 129P All Terrain | PRXAT62
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
PREDATOR
SKU:SKU: PRXAT62
231 en existencias
Cantidad
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-AT
  • Size: LT295/65R20
  • Manufacturer Item Number: PRXAT62
  • UPC: 769382850534
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 129P
  • Load Capacity (Single): 4080 lbs
  • Overall Diameter: 35.12"
  • Overall Width: 11.5"
  • Rim Diameter: 20 in