Predator New Mutant X-MT - 35X12.50R18LT (35") 123R Mud Terrain | NPRXMT07
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
PREDATOR
SKU:SKU: NPRXMT07
117 en existencias
Cantidad
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-MT
  • Size: 35X12.50R18LT
  • Manufacturer Item Number: NPRXMT07
  • UPC: 769382850817
  • Tire Type: Mud Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 123R
  • Load Capacity (Single): 3415 lbs
  • Overall Diameter: 34.52"
  • Overall Width: 12.6"
  • Rim Diameter: 18 in