Predator New Mutant X-MT - 35X12.50R22LT (35") 121Q Mud Terrain | PRXMT19
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
PREDATOR
SKU:SKU: PRXMT19
67 en existencias
Cantidad
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-MT
  • Size: 35X12.50R22LT
  • Manufacturer Item Number: PRXMT19
  • UPC: 777586456650
  • Tire Type: Mud Terrain
  • Load Range: F (12 Ply)
  • Service Description: 121Q
  • Load Capacity (Single): 3195 lbs
  • Overall Diameter: 34.52"
  • Overall Width: 12.44"
  • Rim Diameter: 22 in