Predator New Mutant X-MT - LT275/70R18 (33") 125R Mud Terrain | NPRXMT05
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
PREDATOR
SKU:SKU: NPRXMT05
215 en existencias
Cantidad
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-MT
  • Size: LT275/70R18
  • Manufacturer Item Number: NPRXMT05
  • UPC: 769382850794
  • Tire Type: Mud Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 125R
  • Load Capacity (Single): 3640 lbs
  • Overall Diameter: 33.19"
  • Overall Width: 10.75"
  • Rim Diameter: 18 in