WESTLAKE SL376 M/T - LT305/55R20 125Q | 22789709
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
FREE MOUNT & BALANCE WITH PACKAGING!
FREE SHIPPING TO LOWER 48 (WHEN BUYING 4 WHEELS OR TIRES)
WESTLAKE
SKU:SKU: 22789709
29 en existencias
Cantidad
  • Brand: Westlake
  • Model: SL376 M/T
  • Size: LT305/55R20
  • Manufacturer Item Number: 22789709
  • Tire Type: Mud Terrain
  • Load Range: 12-Ply
  • Service Description: 125Q
  • Load Capacity (Single): 3305 lbs
  • Overall Diameter: 33.2"
  • Overall Width: 12.4"
  • Rim Diameter: 20 in