Rohana RC10 Wheel, 20X10, 5-112, +45, Matte Graphite/Gloss Black Lip - RC1020105112MG45
ROHANA
SKU:SKU: RC1020105112MG45
13 in stock
Quantity
Vehicle Fitment Location Fitment Type Fitment Notes Front/Rear Fitments
2008 Audi S5 Base Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2009 Audi S5 Base Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2010 Audi S5 Cabriolet Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2011 Audi S5 Cabriolet Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X5 xDrive40i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X5 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
Product Description
About Rohana
Wheel Specifications
Diameter Width Bolt Pattern Offset Hub Bore
20 inches 10.0 inches 5x112 45 mm 66.56 mm