FALKEN Wildpeak A/T4W - 33X12.50R20LT (32.9") 119S All Terrain | 28840598
FALKEN
SKU:SKU: 28840598
60 in stock
Quantity
  • Brand: FALKEN
  • Model: Wildpeak A/T4W
  • Size: 33X12.50R20LT
  • Manufacturer Item Number: 28840598
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: 12-Ply
  • Service Description: 119S
  • Overall Diameter: 32.9"
  • Rim Diameter: 20 in