MILESTAR Patagonia XT - 35X12.50R17LT Rugged-Terrain Tire | 22229011
MILESTAR
SKU:SKU: 22229011
20 in stock
Quantity
  • Brand: MILESTAR
  • Model: Patagonia XT
  • Size: 35X12.50R17LT
  • Manufacturer Item Number: 22229011
  • Tire Type: Rugged Terrain
  • Load Range: E (10-Ply)
  • Service Description: 35X
  • Overall Diameter: 34.8"
  • Rim Diameter: 17 in