Predator New Mutant X-AT - 35X10.50R17LT (35") 121R All Terrain | PRXAT09SF
PREDATOR
SKU:SKU: PRXAT09SF
183 in stock
Quantity
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-AT
  • Size: 35X10.50R17LT
  • Manufacturer Item Number: PRXAT09SF
  • UPC: 769382854877
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 121R
  • Load Capacity (Single): N/A
  • Overall Diameter: 34.52"
  • Overall Width: 10.5"
  • Rim Diameter: 17 in