Predator New Mutant X-AT - LT285/70R17 (33") 121Q All Terrain | PRXAT06SF
PREDATOR
SKU:SKU: PRXAT06SF
382 in stock
Quantity
  • Brand: Predator
  • Model: New Mutant X-AT
  • Size: LT285/70R17
  • Manufacturer Item Number: PRXAT06SF
  • UPC: 769382854853
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 121Q
  • Load Capacity (Single): 3197 lbs
  • Overall Diameter: 32.76"
  • Overall Width: 11"
  • Rim Diameter: 17 in