Rohana RC7 Wheel, 20X11, 5-114.3, +28, Matte Graphite - RC720115114MG28
ROHANA
SKU:SKU: RC720115114MG28
22 in stock
Quantity
Product Description
About Rohana
Wheel Specifications
Diameter Width Bolt Pattern Offset Hub Bore
20 inches 11.0 inches 5x114.3 28 mm 73.1 mm