Rohana RFX1 Wheel, 20X10, 5-112, +45, Gloss Red - RFX120105112R45
ROHANA
SKU:SKU: RFX120105112R45
12 in stock
Quantity
Vehicle Fitment Location Fitment Type Fitment Notes Front/Rear Fitments
2008 Audi S5 Base Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2009 Audi S5 Base Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2010 Audi S5 Cabriolet Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2011 Audi S5 Cabriolet Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X5 xDrive40i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X5 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
20 inches 10.0 inches 5x112 45 mm 66.56 mm