Rohana RFX11 Wheel, 20X12, 5-120, +82, Gloss Black - RFX1120125120GB82
ROHANA
SKU:SKU: RFX1120125120GB82
16 in stock
Quantity
Product Description
About Rohana
Wheel Specifications
Diameter Width Bolt Pattern Offset Hub Bore
20 inches 12.0 inches 5x120 82 mm 70.3 mm