Rohana RFX13 Wheel, 20X9, 5-120, +35, Gloss Black - RFX132095120GB35
ROHANA
SKU:SKU: RFX132095120GB35
20 in stock
Quantity
Vehicle Fitment Location Fitment Type Fitment Notes Front/Rear Fitments
2008 BMW M3 Base Fronts ONLY Standard Fitment None -
2009 BMW M3 Base Fronts ONLY Standard Fitment None -
2018 BMW X6 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X5 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X5 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X6 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 M Fits Front & Rear Standard Fitment None -
20 inches 9.0 inches 5x120 35 mm 72.56 mm