Rohana RFX2 Wheel, 20X9, 5-120, +20, Matte Black - RFX22095120MB20
ROHANA
SKU:SKU: RFX22095120MB20
11 in stock
Quantity
Vehicle Fitment Location Fitment Type Fitment Notes Front/Rear Fitments
2018 BMW X5 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X5 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X6 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2018 BMW X6 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 xDrive35i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 xDrive50i Fits Front & Rear Standard Fitment None -
2019 BMW X6 M Fits Front & Rear Standard Fitment None -
20 inches 9.0 inches 5x120 20 mm 74.1 mm