Rohana RFX5 Wheel, 20X11, 5-112, +43, Matte Black - RFX520115112MB43M
ROHANA
SKU:SKU: RFX520115112MB43M
17 in stock
20 inches 11.0 inches 5x112 43 mm 66.56 mm