Rovelo Ridgetrak A/T II - 33X12.50R20LT (33") 114S All Terrain | 4120531K
ROVELO
SKU:SKU: 4120531K
455 in stock
Quantity
  • Brand: Rovelo
  • Model: Ridgetrak A/T Ii
  • Size: 33X12.50R20LT
  • Manufacturer Item Number: 4120531K
  • Tire Type: All Terrain
  • Load Range: E (10 Ply)
  • Service Description: 114S
  • Load Capacity (Single): 2600 lbs
  • Overall Diameter: 32.52"
  • Overall Width: 12.5"
  • Rim Diameter: 20 in